DEREN İLAÇ Derdevice PP 100`lük Yüzey Dezenfektan Mendili

  • Stok Kodu: 300
  • Kategori: Dezenfeksiyon ve Bakım
  • Marka: DEREN İLAÇ
  • Yeni Ürün

 Hızlı Etkili Tıbbi Cihaz ve Medikal Makina Yüzey Dezenfektanı

Kullanım Alanı Ve Amacı

Sıvı temasının uygun olmadığı hassas tıbbi cihaz yüzeylerinim hızlı dezenfeksiyonunda kullanılır. Mendil formu olması neden olması nedeniyle  kullanım kolaylığı sağlar.DERDEVİCE PP DEZENFEKTAN MENDİL , diş ünitelerinde, ayretörlerde,cilt teması olan tıbbi aletlerin(steteskop, tansiyon aleti,  oftalmaskop,ultrason probları gibi) silinerek hızlı dezenfekte edilmelerinde kullanılır.

 

Kullanım Şekli

Dezenfekte edilecek yüzeyler DERDEVİCE PP DEZENFEKTAN MENDİL ile  silinerek etki süresi kadar beklenir, ayrıca kurulamaya gerek yoktur.

 

İçerik

% 40 Etil Alkol,% 10Propan  -2-ol,  % 0,25 Didesil Dimetil Amonyum Klorür (DDAC), Koruyucu Katkılar, Parfüm ve Deiyonize Su. Aldehit ve Fosfat içermez.

 

Uyarılar Ve Saklama Koşulları

Yanıcıdır. Alkole hassas yüzeylerde kullanılmaz. Orijinal ambalajında muhafaza edilmelidir. Gözle temasında bol su ile durulayınız, gerektiğinde doktorunuza başvurunuz. Ürünün raf ömrü üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. İyi havalandırılan serin yerlerde muhafaza edilmelidir.

 

Mikrobiyolojik Etkisi

DERDEVİCE PP DEZENFEKTAN MENDİL,bakterisid (gram pozitif ve negatif bakterilerle,TbB  ve MRSA dahil),Fungusid (mayalar ve küfler dahil)ve virüsid (HBV, HCV, HIV, Adeno, Rota virüsü dahil)etkilidir.Etki süresi 30 saniyedir.

 

Ambalaj Şekli

100’lük PE kutuda arz edilir. Paketleme : 24 Adet